Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Unagi Ramen & Sushi Kraków. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Filip
31 maj 2026 o 16:54
ramen okropny, calosc bardziej przypomina rosol z dorzuconymi skladnikami, troche bardziej ostry. w bulionie wiecej tłuszczu niz ze smalcu a smaku brak masakra
Olga
8 maj 2026 o 17:52
mięsa mało, cebuli zbyt dużo, całkiem nie odpowiada obrazu
Tomasz
10 kwi 2026 o 22:07
Dostawca jechał zbyt długo powyżej czasu określonego, jedzenie było zimne
rzenkaaa
21 mar 2026 o 20:07
Ramen i sushi przepyszne, jak zwykle!
Maria
27 lut 2026 o 18:37
Jedzenie jest bardzo dobre, zawsze zamawiam w tej restauracji, ale niestety za każdym razem zapominają dodać sos sojowy.
Lera
6 lut 2026 o 15:28
To moje pierwsze zamówienie w tym lokale, ale sushi było naprawdę super, bardzo nam smakowało Świeże i estetycznie podane. Bardzo udane zamówienie ! Mamy plus jeden smaczny lokal na naszej liście. Polecam
Maja
19 sty 2026 o 17:48
Sushi przepyszne 10/10 dziękuję
Monika
14 gru 2025 o 17:25
Mimo że długi czas oczekiwania to jedzonko spełniło moje oczekiwania :)