UNAGI RAMEN & SUSHI KRAKóW

Ostatniaopinia


4,5 gwiazdek z 40 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Unagi Ramen & Sushi Kraków. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

31 maj 2026 o 16:54 ramen okropny, calosc bardziej przypomina rosol z dorzuconymi skladnikami, troche bardziej ostry. w bulionie wiecej tłuszczu niz ze smalcu a smaku brak masakra
8 maj 2026 o 17:52 mięsa mało, cebuli zbyt dużo, całkiem nie odpowiada obrazu
10 kwi 2026 o 22:07 Dostawca jechał zbyt długo powyżej czasu określonego, jedzenie było zimne
21 mar 2026 o 20:07 Ramen i sushi przepyszne, jak zwykle!
27 lut 2026 o 18:37 Jedzenie jest bardzo dobre, zawsze zamawiam w tej restauracji, ale niestety za każdym razem zapominają dodać sos sojowy.
6 lut 2026 o 15:28 To moje pierwsze zamówienie w tym lokale, ale sushi było naprawdę super, bardzo nam smakowało Świeże i estetycznie podane. Bardzo udane zamówienie ! Mamy plus jeden smaczny lokal na naszej liście. Polecam
19 sty 2026 o 17:48 Sushi przepyszne 10/10 dziękuję
14 gru 2025 o 17:25 Mimo że długi czas oczekiwania to jedzonko spełniło moje oczekiwania :)